Technology

Nacon získal Ishtar Games

Francouzská společnost Nacon, dříve jako Bigben Interactive, je výrobcem různých kusů videoherního příslušenství, ale také vydavatelem her, pod kterého patří celky, jako je Cyanide, Big Ant Studios či Spiders.

Tento výčet týmů se posléze včperiod opět rozšířil o nového člena, jímž je studio Ishtar Games, tedy autoři her, jako je Lakeburg Legacies, The Last Spell a Dead in Vinland/Bermuda.

Great information for #indie lovers: @ishtar_games simply joined the Nacon household, creating a brand new label for unbiased titles!

Stay tuned! pic.twitter.com/lfKzGV4y9w

— Nacon (@Nacon) October 8, 2021

Ačkoliv se jedná o 100% akvizici, tak Nacon slibuje, že si Ishtar Games ponechají svou nezávislost a i nadále budou doručovat hry, které budou čistě v jejich režii, kdy v čele i nadále zůstane spoluzakladatel a kreativní ředitel – Matthieu Richez.

Tato slova posléze potvrzuje i tím, že se ziskem tohoto studia Nacon spouští svou vlastní vydavatelskou značku zaměřenou na indie hry, kterou budou mít na starosti právě zaměstnanci z Ishtar Games, kteří budou podepisovat partnerství s dalšími nezávislými studii, a to za účelem doručení nezávislých her s velkým potenciálem a zvětšení katalogu nabízených titulů.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button