Technology

New World porušil slib o převodu postav

Při svém startu čelila velmi populární MMORPG hra New World mimořádnému zájmu hráčů a přetížení serverů, díky čemuž byl problém se do hry vůbec dostat. Vývojáři tehdy oficiálně doporučili hráčům, aby si vybrali server s nízkou populací – s příslibem, že později (po navýšení kapacit serverů) budou moci svoji postavu zdarma přesunout na server, kde jsou jejich ostatní přátelé:

A message from the New World Team relating to launch, world queues, and character transfers. pic.twitter.com/wDSrlT8w93

— New World (@playnewworld) October 1, 2021

Fanoušci se ptali, zda to platí i professional přesuny mezi regiony (US a EU například), což Amazon také potvrdil:

Yes, you possibly can transfer between areas if you would like.

— New World (@playnewworld) September 28, 2021

Jenže nyní se ukázalo, že tato původní informace nebyla správná, jak Amazon potvrzuje ve svém vlastním čerstvém příspěvku na toto téma. „Původně poskytnutá informace byla bohužel chybná, jednotlivé regiony představují oddělené databáze a není možné je propojovat“, napsali. Díky tomu teď samozřejmě čelí velké kritice hráčů, kteří na základě předchozí oficiální informace investovali desítky hodin hraní v jiném regionu, než ve kterém se po stabilizaci serverů plánovali sejít s přáteli.

We selected characters on NA servers based mostly on this response, we want to have the ability to switch again to EU, we’re solely right here as queues we’re ridiculous on EU and also you said we’d be capable to change areas, it’s essential to repair this pic.twitter.com/ovrjAkFadd

— James Wash (@Washy_J88) October 8, 2021

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button