News

Львівська велогонщиця Олена Старікова виграла срібло чемпіонату Європи

Олена Старікова (зліва), Леа Фрідріх (по центру) та Яна Тищенко (справа) на п’єдесталі

Львівська велогонщиця Олена Старікова виграла срібло на чемпіонаті Європи, що відбувся у швейцарському місті Гренхем, у дисципліні кейрін. Це єдина медаль, яку здобули українські спортсмени на цьому турнірі.

Як повідомило 9 жовтня відділення НОК Львівщини, золото чемпіонату здобула німецька спортсменка Леа Фрідріх, від якої Старікова відстала лише на 0,112 с. Бронза – у російської велогонщиці Яни Тищенко.

Додамо, що напередодні Олена Старікова фінішувала четвертою в спринті – дисципліні, в якій вона виграла олімпійське срібло в Токіо.

Загалом для 25-річної львівської велогонщиці срібло чемпіонату Європи стало восьмою медаллю континентального турніру, що вона здобула в період з 2018 до 2021 року. У скарбничці підопічної львівського тренера Євгена Болібруха одне золото, чотири срібла і три бронзи.