Technology

Xiaomi CIVI Pro sertifikalandı: 4K ekran, tasarım ve teknik özellikler!


Xiaomi’nin yeni CIVI serisi bu hafta başarılı bir şekilde piyasaya sürülmüştü. Bugün aynı zamanda bu yeni telefonun satışa sunulma günü, 5 dakikalıok sürede on-line satış kanallarında ilk satışların 200 milyon yuan rekor okırdı.

Xiaomi CIVI Pro teknik özellikler

Görünüm ve genel konfigürasyon bakımından CIVI‘ye çokay benzeyen yeni bir Xiaomi modeli bugün Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nda ortaya çıktı. Sertifika bilgilerine bakılırsa mannequin numarası 2109119BC‘dir. Teknik özellikler CIVI‘ye okıyasla daha da yükseltildi, ekran boyutu ve malzemesi CIVI ile aynı 6.55 inç ve AMOLED, ancak çözünürlüok 3840 &instances; 2160 piksel, günümüzün cep telefonu piyasasında çokay nadir görünen 4K seviyesinde bir özellik.

İşlemci ise 8 çekirdekli 2.4GHz hızında, 6GB/8GB/12GB/16GB RAM seçenekleri ve 4400mAh pil ile birlikte hızlı şarj özellikleriyle gelebilir. Telefon ayrıca 64GB/128GB/256GB/512GB depolama seçenekleri ile donatılmıştır.

Arka tarafında üçlü kamera çözümü sunan cihazın, ana kamerası 64 megapiksel, diğer iki kamera 8 megapiksel, bu kameraların extremely geniş açılı ve makro olması bekleniyor. Telefonun renk şemasına baktığımızda, okırmızı, turuncu, sarı, yeşil, camgöbeği, mavi, mor, siyah, beyaz ve pembe renkleri mevcut. Telefon 158.34 &instances; 71.5 &instances; 6.98mm ölçülerinde ve 166 gram ağırlığında.

Bu telefona ait resmi bilgilere aşağıdaki görsel aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button