Entertainment

Výbuch plynu v Litovli: Mladík je popálený po celém těle!

Hasiči dnes večer zasahovali v Litovli na Olomoucku, kde v rodinném domě vybuchnul plyn. ČTK to řekl mluvčí hasičů Radek Buryánek. Jeden člověokay byl zraněn, utrpěl popáleniny na celém těle. Dům je poničen. Ze sousedních domů bylo evakuováno devět lidí, mezi nimi dvě děti. Statika domů však výbuchem poškozena nebyla.

Zraněný byl podle mluvčí Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Lucie Mikiskové mladý člověokay. “Utrpěl popáleniny na celém těle, utrpěl inhalační trauma, musel být převeden na umělou plicní ventilaci,” řekla ČTK Mikisková. Zdravotníci jej transportovali vrtulníkem do popáleninového centra ostravské fakultní nemocnice.

V domě v řadové zástavbě pravděpodobně vybuchnul plyn v prvním patře. Hasiči odpojili dům od sítí. “Řádným průzkumem bylo zjištěno, že nedošlo okay poškození sousedních domů,” uvedl Buryánek.

Požár po výbuchu nevzniknul. Příčina i výše škody jsou zatím neznámé. “Příčiny výbuchu jsou v šetření Policie ČR, se kterou spolupracuje náš vyšetřovatel,” uvedl Buryánek.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button